Aktualności

17 lipiec 2008

Tomasz Woźniak w zarządzie funduszu inwestycyjnego Business Angel Seedfund

Wcześniejszy dyrektor programowy portalu Wirtualna Polska zajmie się inwestycjami internetowymi pierwszego polskiego funduszu zalążkowego założonego przez aniołów biznesu.
czytaj dalej
13 listopad 2007

Komercjalizacja innowacji w Polsce - doświadczenia funduszu realizującego program SPO WKP 1.2.3

BAS inwestuje przede wszystkim w firmy, których biznes oparty jest na innowacjach oraz komercjalizacji odkryć naukowych. Utworzony wiosną tego roku fundusz zaangażował w pierwsze projekty 7 mln zł.
czytaj dalej
5 październik 2007

BAS zainwestował w spółkę nowej technologii Polymem

Business Angel SeedFund (BAS) zainwestował w spółkę nowej technologii – Polymem Sp. z o.o. To spółka rozwijająca i produkująca membrany polipropylenowe do mikrofiltracji, projektująca systemy do mikro- ultra- i nanofiltracji oraz odwróconej osmozy.
czytaj dalej
21 lipiec 2007

Seminarium PAN i Business Angel Seedfund

W środę 21 czerwca w Sali Okrągłego Stołu w Pałacu Staszica w Warszawie - siedzibie Polskiej Akademii Nauk odbyło się seminarium środowisk naukowych Pt. "Zasady i praktyka komercjalizacji odkryć naukowych i dostępne źródła finansowania".
czytaj dalej
17 kwiecień 2007

Konferencja w SGH

W czwartek 17 maja w auli Szkoły Głownej Handlowej w Warszawie odbyło się spotkanie środowiska studenckiego i naukowego SGH z przedstawicielami funduszy inwestycyjnych typu Seed Capital.
czytaj dalej

Nasze inwestycje

SmartNet Research&Solutions

Business Angel Seedfund, fundusz zalążkowy aniołów biznesu, zainwestował w SmartNet Research&Solutions, firmę, która między innymi stworzyła i rozwija projekt Fanpage Trender.

Rabbid.pl

Serwis adresowany do osób zainteresowanych kupnem nowego samochodu udostępniający rewolucyjne narzędzia, pozwalające osiągnąć nieosiągalne zazwyczaj rabaty.