Tomasz Woźniak w zarządzie funduszu inwestycyjnego Business Angel Seedfund

17 lipiec 2008

Wcześniejszy dyrektor programowy portalu Wirtualna Polska zajmie się inwestycjami internetowymi pierwszego polskiego funduszu zalążkowego założonego przez aniołów biznesu.

Wcześniejszy dyrektor programowy portalu Wirtualna Polska zajmie się inwestycjami internetowymi pierwszego polskiego funduszu zalążkowego założonego przez aniołów biznesu. 

Tomasz Woźniak wszedł do zarządu Business Angel Seedfund – funduszu zalążkowego inwestującego w nowe, innowacyjne przedsięwzięcia. Jako nowy członek zarządu będzie odpowiedzialny za inwestycje w projekty internetowe.


Tomasz Woźniak od początku kariery zawodowej jest związany z realizacją projektów internetowych. Przez ostatnie 10 lat pracował w portalu Wirtualna Polska, piastując szereg stanowisk; m.in. redaktora, kierownika Grupy Rozrywka, a od 2004 - Dyrektora Programowego Portalu. Wcześniej stworzył serwis mp3.pl, który po spektakularnym sukcesie, w 1999 został przejęty przez WP. Jako Dyrektor Programowy Portalu Wirtualna Polska Tomasz Woźniak odpowiadał m.in. za strategię programową, tworzenie i wdrażanie nowych produktów oraz alianse medialne i treściowe z partnerami zewnętrznymi. Ukończył Wydział Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego. Obecnie doktorant UG w dziedzinie wirtualnych ekonomii.


Business Angel Seedfund Sp. z o.o. (www.seedfund.pl) jest pierwszym w Polsce funduszem zalążkowym stworzonym przez aniołów biznesu. Wśród założycieli Business Angel Seedfund są m.in. Maciej Grabski (współzałożyciel Wirtualnej Polski), Jędrzej Wittchen (Wittchen S.A.), Maciej Duda (PKM DUDA), Jacek Kawalec (współzałożyciel Wirtualnej Polski). Business Angel Seedfund współpracuje z Lewiatan Business Angels, Oxford Innovation (OXIN) i Oxford Investment Opportunity Network (OION). Fundusz uzyskał też wsparcie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach programu wsparcia funduszy kapitału zalążkowego. Dotychczas Business Angel Seedfund dokonał inwestycji m.in. w: Screen Network – system do zarządzania treścią multimedialną w punktach sprzedaży (POS TV) oraz Polymem – spółka rozwijająca i produkująca membrany polipropylenowe do mikrofiltracji, projektująca systemy do mikro- ultra- i nanofiltracji oraz odwróconej osmozy założona przez pracowników naukowych Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej.

Aktualności

7 kwiecień 2014

Oferta sprzedaży

Business Angel Seedfund zaprasza do składania ofert na pakiet mniejszościowy spółki Hub30.com Sp. z o.o. (40% udziałów w kapitale i głosach).
czytaj dalej
8 lipiec 2011

Fundusz Business Angel Seedfund inwestuje w SmartNet Research&Solutions i projekt Fanpage Trender

Business Angel Seedfund inwestuje w SmartNet Research&Solutions i ich najnowszy projekt Fanpage Trender – łatwe w obsłudze narzędzie do badań internetowych.
czytaj dalej