Aktualności

24 maj 2011

Chce.to tworzy katalog najciekawszych rzeczy z chcelist

Chce.to przygotowało nową formę katalogu najciekawszych rzeczy, jakie użytkownicy umieszczają na swoich chcelistach. Jest to druga, obok uruchomienia aplikacji konkursowej na Facebooku, kluczowa zmiana w tym roku.
czytaj dalej
12 maj 2011

CzerwonyWidelec.pl chce podbić nasze… żołądki.

Ruszył CzerwonyWidelec.pl. Jest to pierwszy w Polsce serwis, który nie tylko umożliwia zamawianie posiłków online, ale przede wszystkim pozwala grupować – w prosty i intuicyjny sposób – do kilkudziesięciu indywidualnych zamówień w jedno grupowe zamówienie i uzyskiwać przy tym korzystne rabaty.
czytaj dalej
20 kwiecień 2011

SiGarden na Oil & Gas Technology Forum w Amsterdamie

SiGarden zaprezentował na Oil & Gas Technology Forum w Amsterdamie dwa swoje urządzenia – tablet XT-110 oraz SiGaPC-14X.
czytaj dalej
19 kwiecień 2011

W portalu JakLeci.pl lecą zniżki

20 złotych zamiast 34 za pizzę jedynie za dodanie kilku zdjęć lub stworzenie grupy dyskusyjnej na portalu społecznościowym? Teraz to możliwe. Dzięki współpracy portalu społeczności lokalnych JakLeci.pl i sieci restauracji Pizza Dominium użytkownicy tego pierwszego mogą zdobyć uprawnienie nawet do 40 % zniżki w pizzerii jedynie za swoją internetową aktywność. Jak to działa?
czytaj dalej
6 lipiec 2010

Pojedynki Miast w portalu JakLeci.pl

JakLeci.pl, dynamicznie rozwijający się internetowy portal lokalnych społeczności, od kilku miesięcy prowadzi akcję Pojedynki Miast. Jest to nowa, jedyna w swoim rodzaju zabawa, w której użytkownicy wspomagają budowanie pozytywnego wizerunku swoich miast.
czytaj dalej

Nasze inwestycje

SmartNet Research&Solutions

Business Angel Seedfund, fundusz zalążkowy aniołów biznesu, zainwestował w SmartNet Research&Solutions, firmę, która między innymi stworzyła i rozwija projekt Fanpage Trender.

Rabbid.pl

Serwis adresowany do osób zainteresowanych kupnem nowego samochodu udostępniający rewolucyjne narzędzia, pozwalające osiągnąć nieosiągalne zazwyczaj rabaty.