Nawiąż z nami współpracę


Pierwszym etapem na drodze do nawiązania współpracy jest kontakt i przedstawienie projektu, który mielibyśmy finansować. Prosimy najpierw o przesłanie nam e-mailem jak najdokładniejszego opisu projektu / przedsięwzięcia / bizesu, a my postaramy się skontaktować po analizie materiałów aby podjąć dalsze kroki. Następny etap to spotkanie Rady Inwestycyjnej, w skład której wchodzą założyciele i zarząd Business Angel Seedfund i podjęcie wstępnej decyzji o kontynuowaniu rozmów.

Inwestujemy w ludzi z pomysłem, nie w same pomysły. Dlatego najbardziej interesują nas ludzie z wizją. Szukamy przedsiębiorczych innowatorów, którzy z naszą pomocą potrafią sami budować firmę opartą na własnym pomyśle. Bardzo zależy nam na budowaniu partnerskich relacji i zaufania w relacjach z naszymi partnerami. Dlatego oczywiście chętnie podpisujemy z autorami unikalnych rozwiązań umowę o poufności przekazywanych nam informacji.Przeczytaj:


Nasze inwestycje

SmartNet Research&Solutions

Business Angel Seedfund, fundusz zalążkowy aniołów biznesu, zainwestował w SmartNet Research&Solutions, firmę, która między innymi stworzyła i rozwija projekt Fanpage Trender.

Rabbid.pl

Serwis adresowany do osób zainteresowanych kupnem nowego samochodu udostępniający rewolucyjne narzędzia, pozwalające osiągnąć nieosiągalne zazwyczaj rabaty.