Aktualności

27 styczeń 2009

Raport LaunchIT: 60 proc. e-biznesu preferuje pozyskanie kapitału od aniołów biznesu lub z fund. UE

Prawie 60 proc. przedsiębiorców uważa, że pieniądze na start internetowej firmy najlepiej pozyskać od aniołów biznesu lub z funduszy UE – wynika z badań Business Angel Seedfund podsumowanych w opublikowanym właśnie raporcie LaunchIT 2008
czytaj dalej
24 listopad 2008

LaunchIT: Tylko 25 proc. twórców firm internetowych widzi problemy w zdobyciu kapitału na start

Tylko 25 proc.twórców firm internetowych widzi poważne problemy w zdobyciu kapitału na start biznesu – wynika z badania przeprowadzonego przez Business Angel Seedfund, którego pełne wyniki zostaną ogłoszone już w grudniu.
czytaj dalej
18 listopad 2008

Business Angel Seedfund inwestuje w JakLeci.pl

Business Angel Seedfund inwestuje w JakLeci.pl, internetowy portal lokalnych społeczności, w którym tylko w ciągu ostatnich 4 miesięcy zarejestrowało się ponad 100 tysięcy użytkowników.
czytaj dalej
17 listopad 2008

Debata o inwestycjach w innowacyjny biznes pod patronatem Business Angel Seedfund

Stowarzyszenie Akademickie MagPress, pod patronatem Business Angel Seedfund organizuje w Warszawie otwarty panel dyskusyjny "Rozwój przedsiębiorstwa z wykorzystaniem kapitału wysokiego ryzyka"
czytaj dalej
12 listopad 2008

LaunchIT na DEMOCAMP

Pierwsza faza projektu LaunchIT, badania e-biznesu organizowanego przez fundusz Business Angel Seedfund została zakończona. Wybrane wyniki będą zaprezentowane już w listopadzie podczas targów DEMOCAMP
czytaj dalej

Nasze inwestycje

SmartNet Research&Solutions

Business Angel Seedfund, fundusz zalążkowy aniołów biznesu, zainwestował w SmartNet Research&Solutions, firmę, która między innymi stworzyła i rozwija projekt Fanpage Trender.

Rabbid.pl

Serwis adresowany do osób zainteresowanych kupnem nowego samochodu udostępniający rewolucyjne narzędzia, pozwalające osiągnąć nieosiągalne zazwyczaj rabaty.