Debata o inwestycjach w innowacyjny biznes pod patronatem Business Angel Seedfund

17 listopad 2008

Stowarzyszenie Akademickie MagPress, pod patronatem Business Angel Seedfund organizuje w Warszawie otwarty panel dyskusyjny "Rozwój przedsiębiorstwa z wykorzystaniem kapitału wysokiego ryzyka"
W Warszawie, 21 listopada b.r. o godzinie 12:00 odbędzie się otwarta debata na temat inwestycji w innowacyjne przedsięwzięcia pod tytułem „Rozwój przedsiębiorstwa z wykorzystaniem kapitału wysokiego ryzyka”. Spotkanie jest organizowane pod patronatem Business Angel Seedfund (www.seedfund.pl) przez Stowarzyszenie Akademickie MagPress. Debata będzie jednym z wydarzeń towarzyszących V Targom Wydawnictw Ekonomicznych. Wezmą w nim udział przedstawiciele funduszy zapewniających finansowanie rozwoju firm. Business Angel Seedfund będzie reprezentować Michał Olszewski – wiceprezes zarządu funduszu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Debata odbędzie się 21 listopada b.r. o godz. 12:00 w siedzibie SGH w Warszawie, przy Al. Niepodległości 162, w sali konferencyjnej 151.

Business Angel Seedfund Sp. z o.o. jest pierwszym w Polsce funduszem zalążkowym stworzonym przez aniołów biznesu. Wśród założycieli Business Angel Seedfund są m.in. Maciej Grabski (współzałożyciel Wirtualnej Polski), Jędrzej Wittchen (Wittchen S.A.), Maciej Duda (PKM DUDA), Jacek Kawalec (współzałożyciel Wirtualnej Polski). Business Angel Seedfund współpracuje z Lewiatan Business Angels, Oxford Innovation (OXIN) i Oxford Investment Opportunity Network (OION). Fundusz uzyskał też wsparcie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach programu wsparcia funduszy kapitału zalążkowego. Dotychczas Business Angel Seedfund dokonał inwestycji m.in. w: Screen Network – system do zarządzania treścią multimedialną w punktach sprzedaży (POS TV) oraz Polymem – spółkę rozwijającą i produkującą membrany polipropylenowe do mikrofiltracji, projektującą systemy do mikro- ultra- i nanofiltracji oraz odwróconej osmozy założoną przez pracowników naukowych Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej.

Stowarzyszenie Akademickie MagPress – organizacja studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, wydawca NMS SGH Magiel – największego magazynu studenckiego SGH o nakładzie 4 tys. egzemplarzy. Stowarzyszenie jest organizatorem wielu projektów, m.in. Targów Wydawnictw Ekonomicznych, Media Student, Świątecznego Koncertu Talentów i Balu Magla.

Aktualności

7 kwiecień 2014

Oferta sprzedaży

Business Angel Seedfund zaprasza do składania ofert na pakiet mniejszościowy spółki Hub30.com Sp. z o.o. (40% udziałów w kapitale i głosach).
czytaj dalej
8 lipiec 2011

Fundusz Business Angel Seedfund inwestuje w SmartNet Research&Solutions i projekt Fanpage Trender

Business Angel Seedfund inwestuje w SmartNet Research&Solutions i ich najnowszy projekt Fanpage Trender – łatwe w obsłudze narzędzie do badań internetowych.
czytaj dalej