Chce.to tworzy katalog najciekawszych rzeczy z chcelist

24 maj 2011

Chce.to przygotowało nową formę katalogu najciekawszych rzeczy, jakie użytkownicy umieszczają na swoich chcelistach. Jest to druga, obok uruchomienia aplikacji konkursowej na Facebooku, kluczowa zmiana w tym roku.

Chce.to jest serwisem internetowym umożliwiającym tworzenie chcelist, czyli list rzeczy, jakie chcemy mieć. Ma on na celu ułatwienie użytkownikom prostej z pozoru czynności dawania i dostawania prezentów.


Właścicielem serwisu jest firma chce.to sp. z o.o. stworzona w ramach inwestycji Business Angel Seedfund. Zespół budujący serwis stanowią : Marek Małachowski, Michał Małachowski i Alicja Turecka. W wersji testowej uruchomiony został we wrześniu 2008 roku, a dziś odwiedzany jest przez prawie 500 tysięcy osób miesięcznie.


Ostatnio chce.to przygotowało dla swoich użytkowników nową, atrakcyjną funkcję – katalog najciekawszych rzeczy, jakie użytkownicy umieszczają na swoich chcelistach. Jest to druga, obok uruchomienia aplikacji konkursowej na Facebooku, kluczowa zmiana w tym roku.

 

Serwis ewoluuje ze strony narzędziowej w kierunku strony trendsetterskiej. Staje się miejscem, w którym internauci codziennie mogą poznać nowości z całego świata – spośród produktów związanych z modą, wyposażeniem wnętrz czy rozrywką.

 

W tej chwili w serwisie chce.to swoje chcelisty stworzyło już ponad 70 tysięcy osób, które dodały do katalogu więcej niż 1.2 miliona wpisów. Jest to olbrzymi potencjał, wokół którego budowany będzie wzrost organiczny użytkowników.

Aktualności

7 kwiecień 2014

Oferta sprzedaży

Business Angel Seedfund zaprasza do składania ofert na pakiet mniejszościowy spółki Hub30.com Sp. z o.o. (40% udziałów w kapitale i głosach).
czytaj dalej
8 lipiec 2011

Fundusz Business Angel Seedfund inwestuje w SmartNet Research&Solutions i projekt Fanpage Trender

Business Angel Seedfund inwestuje w SmartNet Research&Solutions i ich najnowszy projekt Fanpage Trender – łatwe w obsłudze narzędzie do badań internetowych.
czytaj dalej