Jak działamy
Pomagamy przedsiębiorcom we wczesnej fazie rozwoju ich biznesu. Szukamy nowych, innowacyjnych przedsięwzięć, głównie z dziedzin teleinformatyki i biotechnologii. Inwestujemy w nowopowstałe lub już istniejące firmy i wspólnie z ich założycielami podnosimy ich wartość. Dzięki naszemu wsparciu firmy na bardzo wczesnym etapie rozwoju (seed), kiedy nie mogą jeszcze liczyć np. na bankowy kredyt, mają pieniądze na działalność i rozwój swoich nowych produktów. W zamian za wsparcie finansowe Business Angel Seedfund staje się udziałowcem nowych firm. Po kilku latach staramy się sprzedać swoje udziały zarabiając na wzroście ich wartości. Nasza oferta jest kierowana zarówno do osób prywatnych i instytucji naukowych – autorów przełomowych pomysłów czy technologii, które chcieliby skomercjalizować, jak i do firm, które do rozwoju swoich nowych pomysłów potrzebują dodatkowego finansowania.


Korzyści ze współpracy z Business Angel Seedfund:

  • Inwestycja w przedstawiony projekt wysokości od 100 tys. zł do 4 mln zł.
  • Wsparcie w budowie kontaktów i w nawiązywaniu relacji z kluczowymi partnerami (klientami, dostawcami)
  • Wsparcie w budowie i realizacji strategii
  • Pomoc w zarządzaniu finansami
  • Pomoc w pozyskaniu posiadającej odpowiednie kwalifikacje kadry
  • Przygotowanie korzystnego wyjścia z inwestycji
  • Zapewnienie pomocy prawnej


Poszukujemy innowacji, nowych technologii i pomysłów, dzięki którym – przy naszym wsparciu – firmy mogą w ciągu 2-7 lat kilkukrotnie zwiększyć swoją wartość. Interesują nas projekty dotyczące przede wszystkim:
  • Internetu, oprogramowania, sprzętu, nowych technologii mobilnych, usług, łączności, automatyki.
  • Ochrony zdrowia, środowiska, bio-energetyki itp.
  • Usług, reklamy, mediów, rozrywki, handlu.

Aktualności

7 kwiecień 2014

Oferta sprzedaży

Business Angel Seedfund zaprasza do składania ofert na pakiet mniejszościowy spółki Hub30.com Sp. z o.o. (40% udziałów w kapitale i głosach).
czytaj dalej
8 lipiec 2011

Fundusz Business Angel Seedfund inwestuje w SmartNet Research&Solutions i projekt Fanpage Trender

Business Angel Seedfund inwestuje w SmartNet Research&Solutions i ich najnowszy projekt Fanpage Trender – łatwe w obsłudze narzędzie do badań internetowych.
czytaj dalej

Nasze inwestycje

SmartNet Research&Solutions

Business Angel Seedfund, fundusz zalążkowy aniołów biznesu, zainwestował w SmartNet Research&Solutions, firmę, która między innymi stworzyła i rozwija projekt Fanpage Trender.

Rabbid.pl

Serwis adresowany do osób zainteresowanych kupnem nowego samochodu udostępniający rewolucyjne narzędzia, pozwalające osiągnąć nieosiągalne zazwyczaj rabaty.