SmartNet Research&Solutions

SmartNet Research&Solutions

Business Angel Seedfund, fundusz zalążkowy aniołów biznesu, zainwestował w SmartNet Research&Solutions, firmę, która między innymi stworzyła i rozwija projekt Fanpage Trender.

SmartNet Research&Solutions (www.snrs.pl) jest innowacyjną firmą badawczo-doradczą specjalizującą się w obszarach Internetu i sieci społecznych. Zespół SmartNet Research&Solutions ma bogate doświadczenia z akademickich i biznesowych badań Internetu, realizowanych na potrzeby międzynarodowych korporacji, dużych wydawców internetowych, instytucji państwowych oraz agencji reklamowych, PR-owych i interaktywnych.


Obecnie SmartNet Research&Solutions koncentruje się przede wszystkim na tworzeniu własnych narzędzi analitycznych odpowiadających na potrzeby sprzedaży, marketingu i PR w Internecie. Najważniejszym z nich jest FanPage Trender (www.fanpagetrender.pl), pomagający zwiększać skuteczność działań firm na Facebooku. FanPage Trender jest narzędziem przeznaczonym dla wszystkich prowadzących działania marketingowe, PR-owe czy sprzedażowe w serwisie Facebook. Pomaga agencjom interaktywnym i ich klientom w prowadzeniu interaktywnej komunikacji z fanami marki, a także pozwala monitorować konkurencyjne marki. Łatwe w obsłudze narzędzie do badań internetowych zbiera i analizuje informacje na temat aktywności fanów profilu oraz umożliwia porównania w czasie i między profilami (zarówno profile należące do jednej firmy, jak i konkurencyjne). Dostarcza także syntetycznych wskaźników do oceny aktywności fanów i interaktywności profilu.Więcej informacji:

http://www.snrs.pl

Aktualności

7 kwiecień 2014

Oferta sprzedaży

Business Angel Seedfund zaprasza do składania ofert na pakiet mniejszościowy spółki Hub30.com Sp. z o.o. (40% udziałów w kapitale i głosach).
czytaj dalej
8 lipiec 2011

Fundusz Business Angel Seedfund inwestuje w SmartNet Research&Solutions i projekt Fanpage Trender

Business Angel Seedfund inwestuje w SmartNet Research&Solutions i ich najnowszy projekt Fanpage Trender – łatwe w obsłudze narzędzie do badań internetowych.
czytaj dalej