Obiadowo Sp. z o.o.

Obiadowo Sp. z o.o.

Innowacyjna, prężnie rozwijająca się spółka, której inwestorami strategicznymi są Business Angel Seedfund oraz InQbe - inkubator projektów technologicznych i internetowych, właściciel marki CzerwonyWidelec.pl.

Spółka stworzyła platformę internetową, umożliwiającą użytkownikom indywidualne lub grupowe zamawianie posiłków. CzerwonyWidelec.pl w nowatorski sposób wykorzystuje ideę zakupów grupowych i przenosi ją do biur i instytucji.

CzerwonyWidelec.pl to pierwszy serwis w Polsce, który nie tylko umożliwia zamawianie posiłków online, ale przede wszystkim pozwala łączyć kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt pojedynczych zamówień w jedno grupowe zamówienie i uzyskiwać przy tym korzystne rabaty. Witryna skierowana jest głównie do pracowników firm i instytucji zamawiających lunch na dowóz.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom możliwa jest integracja oferty dostawców, wprowadzenie preferencyjnych cen dla użytkowników oraz bezgotówkowe rozliczanie zamówień. Więcej informacji:
http://www.czerwonywidelec.pl

Aktualności

7 kwiecień 2014

Oferta sprzedaży

Business Angel Seedfund zaprasza do składania ofert na pakiet mniejszościowy spółki Hub30.com Sp. z o.o. (40% udziałów w kapitale i głosach).
czytaj dalej
8 lipiec 2011

Fundusz Business Angel Seedfund inwestuje w SmartNet Research&Solutions i projekt Fanpage Trender

Business Angel Seedfund inwestuje w SmartNet Research&Solutions i ich najnowszy projekt Fanpage Trender – łatwe w obsłudze narzędzie do badań internetowych.
czytaj dalej