AdLoyal – pierwsza w Polsce, prawdziwie innowacyjna platforma reklamowa

26 maj 2011

AdLoyal to pierwsza w Polsce, prawdziwie innowacyjna platforma reklamowa, która została stworzona z myślą o lokalnych przedsiębiorstwach. Ma łączyć ze sobą trzy grupy: Lokalnych Przedsiębiorców, Wydawców stron internetowych, a także Użytkowników.

Platforma AdLoyal umożliwia stworzenie bezpłatnego profilu firmy w portalach społecznościowych, jego edycję i uzupełnianie, a także wykupywanie i dokładne określanie promocji firmy wśród użytkowników portali społecznościowych. Głównym celem serwisu AdLoyal.pl jest stworzenie skutecznych narzędzi promocyjnych dla małych i średnich przedsiębiorstw lokalnych. Twórcy odeszli od standardowych reklam wykorzystywanych w Internecie, a skupili się na takich narzędziach promocyjnych, które mają szansę realnie wpłynąć na zwiększenie klienteli firmy i ilości kupowanych przez nią produktów.

 

Jednym z zamierzeń twórców platformy jest połączenie lokalnego biznesu z lokalnymi (i nie tylko) wydawcami stron www. Może to przynieść wiele korzyści zarówno lokalnym przedsiębiorcom, jak i Wydawcom. Za sprawą programu AdLoyal właściciele przedsiębiorstw mogą reklamować swoje usługi w prosty i przyjemny sposób dzięki niestandardowym narzędziom promocyjnym wykorzystującym w innowacyjny sposób ideę zakupów grupowych. Takimi niestandardowymi narzędziami są:

- boks kuponowy, w którym użytkownicy portali będą mogli za darmo otrzymać kupony zniżkowe na usługi danej firmy,

- boks grupowy umożliwiający przeprowadzenie transakcji zakupowej po obniżonej cenie.

AdLoyal nie będzie pobierał prowizji od dokonanych transakcji, co sprawi, że zorganizowanie najatrakcyjniejszych promocji online będzie znacznie bardziej przyjazne dla reklamodawców od dostępnych obecnie na rynku ofert tego typu.

 

Dla wydawców z kolei współpraca z AdLoyal oznacza więcej przychodów dla portalu dzięki otwarciu na nową grupę reklamodawców, a także większą liczbę odsłon w serwisie, ponieważ wszystkie akcje użytkowników w ramach platformy odbywają się w portalu wydawcy. AdLoyal stosuje nieinwazyjne formy reklamowe, czyli reklamy nowoczesne i akceptowane przez internautów, dopasowane do grafiki strony Wydawcy. Platforma AdLoyal to także unikalne rozwiązania budujące lojalność osób zarejestrowanych w serwisach i innowacyjne narzędzie udowadniające lojalność portalu wobec swoich użytkowników, a wszystko to uzupełnione o bardzo łatwą i szybką implementację.


Trzecią grupę, która może skorzystać dzięki platformie, stanowią Użytkownicy. W wersji początkowej AdLoyal będzie dla nich głównie źródłem wiedzy o ciekawych ofertach lokalnych i sposobem na spore oszczędności, a niebawem zostanie także uzupełniony o moduł mobilny i najważniejszy w całym systemie element lojalnościowy. AdLoyal ma nadzieję stać się globalnym i innowacyjnym połączeniem reklamy i nagrody.

 

AdLoyal.pl aktualnie współpracuje z jakleci.pl oraz Screen Network, docelowo planowane jest jednak podłączenie platformy do jak najszerszej grupy serwisów internetowych, z naciskiem na portale społecznościowe i lokalne.

Aktualności

7 kwiecień 2014

Oferta sprzedaży

Business Angel Seedfund zaprasza do składania ofert na pakiet mniejszościowy spółki Hub30.com Sp. z o.o. (40% udziałów w kapitale i głosach).
czytaj dalej
8 lipiec 2011

Fundusz Business Angel Seedfund inwestuje w SmartNet Research&Solutions i projekt Fanpage Trender

Business Angel Seedfund inwestuje w SmartNet Research&Solutions i ich najnowszy projekt Fanpage Trender – łatwe w obsłudze narzędzie do badań internetowych.
czytaj dalej