CzerwonyWidelec.pl chce podbić nasze… żołądki.

CzerwonyWidelec.pl chce podbić nasze… żołądki.

12 maj 2011

Ruszył CzerwonyWidelec.pl. Jest to pierwszy w Polsce serwis, który nie tylko umożliwia zamawianie posiłków online, ale przede wszystkim pozwala grupować – w prosty i intuicyjny sposób – do kilkudziesięciu indywidualnych zamówień w jedno grupowe zamówienie i uzyskiwać przy tym korzystne rabaty.

Witryna CzerwonyWidelec.pl skierowana jest głównie do pracowników firm, instytucji, biurowców zamawiających lunch na dowóz. Dla uzyskania atrakcyjnych zniżek kluczowe jest złożenie zbiorowego zamówienia w jednym wybranym lokalu. Zasada jest prosta: im większa grupa zamawiających lunch i wyższa wartość całego zamówienia, tym większy rabat. Wystarczy zatem stworzyć grupę, czyli listę osób, zamawiających posiłki pod ten sam adres. Twórcy serwisu wysyłają następnie maila do wszystkich osób z listy z informacją o otwartym zamówieniu grupowym. Dzięki temu każdy z członków grupy będzie mógł dołączyć i powiększyć rabat na posiłek.

 

W pierwszej fazie rozwoju Czerwony Widelec buduje swoją ofertę w oparciu o umowy z lokalami dwóch aglomeracji: Trójmiasta, a w najbliższych tygodniach także Warszawy. W następnych miesiącach baza restauracji będzie rozszerzana o kolejne duże miasta.

 

Do współpracy CzerwonyWidelec.pl wybiera tylko rekomendowane przez użytkowników restauracje, a przed włączeniem ich do systemu dokładnie sprawdza jakość ich usług.

Aktualności

7 kwiecień 2014

Oferta sprzedaży

Business Angel Seedfund zaprasza do składania ofert na pakiet mniejszościowy spółki Hub30.com Sp. z o.o. (40% udziałów w kapitale i głosach).
czytaj dalej
8 lipiec 2011

Fundusz Business Angel Seedfund inwestuje w SmartNet Research&Solutions i projekt Fanpage Trender

Business Angel Seedfund inwestuje w SmartNet Research&Solutions i ich najnowszy projekt Fanpage Trender – łatwe w obsłudze narzędzie do badań internetowych.
czytaj dalej